Результат проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Оржівський ліцей"

Дата: 28.08.2018 21:45

Згідно наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Оржівський ліцей". Станом на 21 серпня були подані документи від трьох претендентів - Лустюк Зої Ігорівни, Мельник Юлії Володимирівни та Колоди Олени Анатоліївни. За результатами проведеного конкурсу, який відбувся сьогодні 28 серпня 2018 року, перемогу здобула Колода О.А. і конкурсна комісія рекомендувала відділу укласти контракт з переможцем терміном на 2 роки згідно статті 26 Закону України "Про загальну середню освіту".

До відома, згідно рішення Клеванської селищної ради від 27 червня 2018 року № 177 "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Клеванської селищної ради" ведеться протокол засідання, а також проводиться відеофіксація конкурсного відбору.

Протокол засідання конкурсної комісії №2 (Оржівський ліцей)

Відеофіксація з конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Оржівський ліцей"