Результат проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №1"

Дата: 23.08.2018 16:49

Сьогодні у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту був проведений конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №1". Згідно рішення Клеванської селищної ради від 27 червня 2018 року № 177 "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Клеванської селищної ради" ведеться протокол засідання, а також проводиться відеофіксація конкурсного відбору.

Протокол №1

Відеофіксація з конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №1" (частина 1)

Відеофіксація з конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №1" (частина 2)

Відеофіксація з конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №1" (частина 3)