Огляд готовності до нового 2018-2019 навчального року закладів загальної середньої та дошкільної освіти Клеванської селищної ради

Дата: 22.08.2018 17:50

21 та 22 серпня відбувся огляд готовності до нового 2018-2019 навчального року закладів загальної середньої та дошкільної освіти Клеванської селищної ради відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту та адміністрацією Клеванської селищної ради спільно з фахівцем Рівненського районного управління Держпродспоживслужби.
Новий Освітній Простір та Нова українська школа - це сучасний підхід та нові стандарти навчального року; це нове навчальне обладнання, мультимедійна та оргтехніка, плазмові телевізори та ноутбуки.
Проведено ряд поточних робіт - ремонт вбиралень, їдалень, коридорів, класів, спортивних залів.