ЖАЛОБА ЗА ЗАГИБЛИМИ В АВТОКАТАСТРОФІ 20 липня

Дата: 20.07.2018 15:35
Кількість переглядів: 2046

У ЖИТОМИРСЬКІЙ ТА РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ОГОЛОСИЛИ ЖАЛОБУ ЗА ЗАГИБЛИМИ В АВТОКАТАСТРОФІ

У регіонах будуть приспущені державні прапори на знак скорботи

У Житомирській області 21 липня оголошено днем жалоби за 10 загиблими у ДТП, що трапилася сьогодні, 20 липня, під Житомиром.

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич на своїй сторінці у Facebook.

"10 загиблих в ДТП... Серед них – двоє дітей. 21 липня на Житомирщині – день жалоби за загиблими. Висловлюю співчуття рідним і близьким. Зробимо все від нас залежне, щоб надати необхідну допомогу близьким", – написав Гундич.

Також голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко повідомив у Facebook про підписання розпорядження про триденну жалобу в регіоні.

Як зазначив Муляренко, маршрутка, яка потрапила в ДТП, мала рівненську реєстрацію і слідувала зі столиці до Рівного.

У цих областях будуть приспущені державні прапори на знак скорботи за загиблими.

Нагадаємо, поліція вже назвала головну версію трагедії.

Автокатастрофа сталася на 127-му кілометрі траси "Київ-Чоп", поблизу населеного пункту Глибочиця. Там автобус зіткнувся з фурою. Потерпілих із травмами різного ступеня тяжкості ушпиталили. На місці події працюють слідчо-оперативні групи.

За матеріалами 5.ua
Більше фото - тут

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)