Оржівський "ОДЕК" вийшов в півфінал Чемпіонату України з футболу

Дата: 17.06.2018 12:34

Незважаючи на тисячокілометровий виїзд, синтетичне поле, надзвичайно важкий психологічний тягар за результат, оржівський “ОДЕК” вийшов до півфіналу Чемпіонату України серед аматорських команд.

У Кривому Розі, на стадіоні “Гірник” битва за вихід до наступного раунду між “Дружбою” з Новомиколаївки та “ОДЕКом” тривала дві години чистого ігрового часу. На шістдесятій хвилині після розіграшу кутового, Віктор Газицький відкрив рахунок. За п’ятнадцять хвилин після цього господарям вдалося відновити рівновагу. Додаткові два тайми по п’ятнадцять хвилин. В середині першого з них, черговий кутовий у виконанні “ОДЕКа”, і вже Павло Таргоній “розписується” у воротах суперника.

Як виявилось – це став переможний гол в матчі – 2:1. “ОДЕК” у півфіналі.

Крім оржівців до цієї стадії змагань також вже вийшли “Рочин” та “Вікторія” Миколаївка, що на Сумщині. Четвертий учасник півфіналу визначиться в неділю в грі ФК “Минай” – “Таврія-СКІФ”.

За матеріалами:

sportvse.rv.ua

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)