Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку День 1

Дата: 13.04.2018 08:19

Вашій увазі огляд матеріалів засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Клеванської ОТГ, що відбулося 12 квітня в приміщенні Будинку Культури смт. Клевань (15.00 - 17.00).

Модерував засідання - експерт Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Микитин
Далі - презентація п.Тараса "Розробка середньострокового плану розвитку Клеванської громади (Перше засідання Робочої групи)"

Далі - презентації головного економіста Клеванської ОТГ Левицького І. О. по опитуванню мешканців (212 респондентів) та підприємців (20 респондентів) щодо проблематики та шляхів розвитку громади.

.... та "УЗАГАЛЬНЕНИЙ ПОРТРЕТ КЛЕВАНСЬКОЇ об’єднаної територіальної громади":

Після представлення зведеної інформації про громаду - почалася плідна робота (присутні були розділені на 2 групи) згідно плану роботи, представленого у презентації п. Тараса (SWOT аналіз):

Визначення ПОЗИТИВНИХ, сильних факторів, що впливають на подальший розвиток громади -

Визначення НЕГАТИВНИХ, слабких факторів, що впливають на подальший розвиток громади -

Засідання будуть проводитися орієнтовно 1 раз на місяць, звідси - про час та місце проведення наступного засідання буде повідомлено в розділі "Оголошення".

На завершення звіту - фото присутніх.