Клеванська громада
Рівненський район, Рівненська область

Привітання із святом Великодня

Жителі громади! - Вітаємо вас із святом Великодня! Нехай з ним до вас прийде здоров'я, любов та щастя, а душа знайде проблиски світла, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими!
Всіх вам земних благ!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
       Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя.
       Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!