Погіршення погодних умов 3-4 лютого

Дата: 02.02.2018 10:31

УВАГА!!!! На Рівненщині очікується погіршення погодних умов, отримали прогноз про прихід на Рівненщину сильного снігового циклону.

За попередніми даними, його чекають у неділю.
Більш складною ситуацію очікують на півдні області, шквальний вітер швидкістю 20-25 метрів на секунду може утворити перемети.

За інформацією Рівненського гідромецентру 3-4 лютого по Рівненській області очікуються складні погодні умови: випадатиме помірний, місцями сильний сніг та мокрий сніг, що призведе до утворення снігового покриву; на дорогах утвориться ожеледиця, 4 лютого посилення північно-західного вітру до 15-20м/с.

Зниження температури повітря: 4 лютого до 0-4° морозу, 5 лютого вночі до 7-12° морозу, вдень 4-9° морозу.

Величезне прохання до водіїв без нагальної потреби не виїжджати автомобілями на цей період, по селищах Клевань та Оржів буде працювати спецтехніка.

У разі необхідності та неперебачуваних випадків інформуйте:

067-363-10-21 Мокляк Володимир Васильович - заступник голови Клеванської ОТГ.

Дякуємо за розуміння