Візит керівництва району до Клеваня

Дата: 02.02.2018 09:37

31 січня, голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук спільно з головою районної ради Віталієм Стельмахом, заступником голови райдержадміністрації Сергієм Подоліним, здійснив робочий візит до Клеванської об’єднаної територіальної громади.

У рамках візиту очільник району оглянув приміщення Рівненської центральної районної лікарні, вручив медперсоналу лікарні медичне обладнання для хірургічного відділення, фізіотерапевтичного відділення, палати інтенсивної терапії неврологічного відділення Рівненської центральної районної лікарні. Ознайомився з функціонуванням інфекційного відділення центральної районної лікарні, Клеванської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Під час огляду інфекційного відділення голова райдержадміністрації зазначив: „У минулому році ми активно займалися освітою в районі і маємо хороший результат. Цього року пріоритет – медицина та економіка. Хворі повинні лікуватися у нормальних комфортних умовах. Два минулих роки у центральній районній лікарні вдалося відремонтувати два відділення та закупити необхідне обладнання. Цього року вже депутатський корпус виділив два млн грн на ремонт інфекційного відділення. За тиждень хворих мають перевести і поступово розпочати ремонтні роботи. Ну і звісно економіка - ми маємо навчитися не лише витрачати кошти, а заробляти їх для громади”.
Потому, голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук ознайомився станом облаштування та благоустрою місця відпочинку туристів туристичного об'єкту „Тунель кохання”, функціонуванням Клеванського навчально-виховного комплексу „школа-ліцей” Рівненської районної ради, ознайомлення з діяльністю четвертої державної пожежно-рятувальної частини третього державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС в Рівненській області щодо виконання законодавства із забезпечення цивільного захисту території Клеванської селищної ради.