Проведено оперативне засідання комісії Рівненського району

Дата: 14.02.2018 05:18

За результатами засідання комісії дано доручення працівникам районного відділення поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області забезпечити постійну охорону місця виявлення відходів до вирішення у встановленому порядку питання щодо їх утилізації та проведення відповідних слідчо-оперативних дій.

Окрім того, Рівненському міськрайонному управлінню ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з Державною екологічної інспекцією у Рівненській області, Державною установою «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України», управлінням Держпродспоживслужби в Рівненському районі провести обстеження території місця виявлення небезпечних відходів та провести ідентифікацію даних речовин.
У ході засідання комісії було розглянуто можливі шляхи вирішення проблемної ситуації.

«Сьогодні ми повинні вжити усіх необхідних заходів для утилізації ртутних ламп та небезпечних речовин, виявлених 09 лютого 2018 року у лісовій смузі на території держлісфонду Новоставського лісництва ДП «Клеванський лісгосп»держлісфонду Новоставського лісництва ДП «Клеванський лісгосп» – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий розпочинаючи оперативне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району.

За матеріалами РРДА