Кошти обласного бюджету - Ветеранам!

Дата: 09.02.2018 00:44

Ветеранські організації Рівненщини у 2018 році можуть залучити кошти обласного бюджету на свою діяльність.

Ветеранські організації мають підпадати під критерії Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зокрема ст. 20).

Щоб отримати фінансування, організації мають подати заявку та відповідний пакет документів у департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА до 23 лютого 2018 року. Розподіл коштів між ветеранськими організаціями буде проходити на засіданні робочої групиПорядок виділення і використання коштів затверджений рішенням облради від 26 лютого 2010 року № 1505 із змінами та доповненнями від 4 березня 2014 року № 149.

За додатковою інформацією просимо звертатись до департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації (м. Рівне, вул. Словацького, 1, каб. 90).

За матеріалами РРДА