Клеванська громада
Рівненський район, Рівненська область

Розробка генерального плану смт. Клевань

Для керівників підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі та ФОП, які мають у власності (користуванні) в смт. Клевань земельні ділянки

На даний час проводяться роботи із розроблення генерального плану смт.Клевань.

Для дотримання законодавства у сфері містобудівної діяльності, вимог будівельних норм, державних стандартів і правил, а також забезпечення інтересів власників (користувачів) земельних ділянок, Вам до 07.03.2018 року необхідно надати до Клеванської селищної ради (спеціалісту-землевпоряднику):

1. довідку підприємства, установи, організації, закладу торгівлі, ФОП, в якій зазначено:

• назву підприємства, установи, організації, закладу торгівлі, особу ФОП;

• юридичну адресу;

• вид діяльності;

• потужності виробництва (у разі наявності виробництва);

• межі охоронних зон навколо земельної ділянки (у разі, якщо такі зони передбачені затвердженою документацією);

• кількість працівників.

1. копію правовстановлюючих документів про право власності (користування) на земельну ділянку.

2. розроблену документацію із землеустрою щодо земельної ділянки, оригінал – лише для ознайомлення та отримання інформації щодо меж та конфігурації земельної ділянки.

Депутатам Клеванської селищної ради (виборчі округи №№1-17)

- проінформувати на своїх округах вищезазначених осіб щодо поданого тексту оголошення.